≡ Menu

Katalog Oriflame 9 / 2013

Zgodnie z zapowiedziami pojawia się katalog Oriflame 9 z Anną Muchą na okładce. Anka firmuje też swoim nazwiskiem nowy zapach dla pań Power Woman, który jest dostępny w ciekawej promocji. Można powiedzieć, że konsultantki w katalogu 9 czekają żniwa, bo Oriflame uruchomiła kampanię medialną. Nowa ambasadorka wybrała produkty do oferty na pierwszy tydzień katalogu – tak jak większość klientek upatrzyła sobie coś z serii Giordani Gold.

Nie przeocz MEGAOFERTY – tylko dla konsultantów 2 wody Power Women za 69 zł.

W katalogu pojawia się min. kolekcja letnich plażowych akcesoriów autorstwa Valerie Aflalo, oraz wspaniałe okazje cenowe na produkty z linii Perfect Body i serię do makijażu Very Me. W Katalogu 9 rusza nowy letni Program Lojalnościowy, pełen korzyści, o jakich wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć.

Katalog Oriflame 9

Super oferty katalogu 9

Zwróć uwagę na pomadki Triple Core 3D w super cenie, nowe kremy z serii Optimals i ultrakobiecą kolekcję plażowych akcesoriów Valerie Aflalo! Oczywiście woda Power Women – uwaga: nieźle wygląda flakon! I cudna seria Nature Secrets z żen szeniem i marakują.

Oferta na I tydzień katalogu – Giordani Gold za 19,90 zł

Złóż zamówienie za min. 40 PP w dniach 10 – 16.06.2013, a zestaw luksusowych produktów do makijażu z serii Giordani Gold będziesz mogła kupić za jedyne 19,90 (CH)! Wartość zestawu:128 zł! Uwaga! Liczba zestawów ograniczona!

Oferta na pierwszy tydzień katalogu 9 Zestaw zawiera:

  • Nawilżający krem koloryzujący GG z filtrem SPF 15 (30 ml)
  • Puder w perełkach GG Natural Peach (25 g)

Kod zestawu: 621229 PP: 6 Wpisz kod na zamówieniu. Brak wielokrotności.

Wyprzedaże – specjalna ulotka >>> link do ulotki

Wyprzedaż Oriflame - ulotka

Power Women – MEGAOFERTA

No, to jest tak naprawdę megazachęta do dołączenia do Klubu Oriflame dla Waszych klientek. Jeśli nie dołączą a będą chciały tę wodę kupić, muszą zapłacić 69,90 zł. za sztukę. Jeśli dołączą, mogą za tę samą cenę kupić 2 sztuki. Niezłe!

Power Women Oriflame P.S. Mam nadzieję, że wiecie, dlaczego warto zapraszać i rejestrować do siebie nowych konsultantów? A jak nie wiecie, to przecież jest takie powiedzenie „Jak nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze.”

Program Lojalnościowy Oriflame

Bardzo ciekawy program, tym razem jest też coś dla osób, które robią mniejsze zakupy. Do odebrania min. suszarka do włosów Philips. Zobacz szczegóły Programu Lojalnościowego Oriflame >>>

Mata plażowa Exotic Flower wg. Valerie Aflalo

Fajna rzecz, słowem – designerska! Aflalo jest byłą szwedzką modelką, miss Szwecji w 2000 roku. Teraz zajmuje się projektowaniem ciuchów. Zaprojektowała kwiatowy wzór na matę. Zajrzyjcie do jej sklepu i … kupcie sobie coś 🙂

Kod:26714 , PP 9

Mata plażowa Oriflame Valerie Aflalo Anna Mucha promuje Oriflame w całej Polsce 

Już od 1 czerwca na citylightach w całej Polsce można zobaczyć plakaty, na których Anna Mucha promuje nowy zapach Oriflame – Power Woman. Reklamy ukażą sięrównież w magazynach Twój Styl, Olivia, Świat Kobiety, Show, Viva, Uroda, Party, Flesz, Glamour, Claudia, Cosmopolitan, Joy, Hot, Gala i Naj. Co to znaczy dla konsultantów? Że będzie szał – klientki same będą pytać! Anna Mucha Oriflame [ratings]

Podobne wpisy:

„Kredyt mieszkaniowy krok po kroku – kurs online

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i nie wiesz od czego zacząć?
To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca.
Dlatego Marcin Iwuć przygotował bardzo przejrzysty kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku po tajnikach kredytu hipotecznego. I ja z niego skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Przewodnik po tematyce kredytu hipotecznego, który każdy powinien obejrzeć jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSU >>>

0 komentarzy… add one

Zostaw komentarz