≡ Menu

Opłaty za dostawę w Oriflame

Dostawa OriflameMówimy o opłatach za przesyłkę dla osób zamawiających przez internet. Opłaty za wysyłkę różnią się w zależności od miejsca, do którego przesyłkę chcemy zamówić oraz od wielkości zakupów.

Brak opłaty dla zamówień na min. 80 punktów (PP)

Zakupy równę bądź większe niż 80 PP są zwolnione z opłat za wysyłkę – dotyczy to zamówień do domu, paczkomatu, biura regionalnego, oddziału i filii

100 PP = o zł za przesyłkę

Opłaty dla zamówień mniejszych niż 80 punktów (PP)

  • do domu (kurier) – 11,90 zł.
  • biuro regionalne, zakupy grupowe, filia, oddział – 7,90 zł.
  • paczkomat – 9,90 zł.

Jak uniknąć opłaty za przesyłkę?

Jak widzicie, za przesyłkę nie płacimy wtedy kiedy mamy zamówienie na 80 punktów, ale co zrobić, jeśli w danym katalogu nie udało się skompletować zamówienia na 80 PP?[sociallocker id=”1382″]

Oriflame w każdym katalogu podaje dwa produkty w promocyjnych cenach, których zakup w ogóle anuluje opłatę za wysyłkę. I tak dla dostawy:

  • do domu produkt promocyjne będzie nas kosztował 15,90 zł.
  • biura regionalne, w przypadku zakupów grupowych, filii, oddziału – 11, 90 zł.
  • paczkomatu – 13,90 zł.

Dostawa Oriflame

Czyli opłaca się składać zamówienia na min. 80 punktów, można też zamiast płacić za dostawę wybrać jeden z produktów promocyjnych, kilka złotych drożej, ale zamiast niczego mamy dla siebie produkt.

Ile trwa czas dostawy zamówienia?

Kurier DHL
Kurier dowozi paczki prosto do domu. Zwykle zamówienie jest dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych. Poczekać nieco dłużej trzeba będzie w okresach świątecznych, szczególnie Świąt Bożego Narodzenia. Losy paczki można śledzić na stronie DHL a numer paczki jest podany po zalogowaniu się na stronie www.oriflame.pl w sekcji Na skróty>Raporty Sprzedażowe>Faktury.

Przesyłka Oriflame

Odbiór w Paczkomacie
Powiadomienie o dostarczeniu zamówienia do Paczkomatu otrzymasz na swój adres email oraz smsem. Zamówienie będzie dostarczone w ciągu 2-3 dni.

Odbiór w Filii
Możesz odebrać wcześniej złożone zamówienie w Filii. Jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 13.00, można je odebrać następnego dnia. Jeżeli złożone jest po godzinie 13.00, należy odebrać je za dwa dni.

Odbiór w Filii w Warszawie:

Odbiór paczki w tym samym dniu po godzinie 14:00 – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 00:00 a 10.00 rano. Odbiór paczki w dniu następnym od godziny 10:00 rano – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 10:01 a 23:59.

Odbiór w Oddziale
Jeżeli złożysz zamówienie w kasie Oddziału Oriflame (Poznań, Katowice), wystarczy, że poczekasz 15 min, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Odbiór w Biurze Regionalnym
Możesz odebrać swoje zamówienie w Biurze Regionalnym, które dostarczane jest zgodnie z harmonogramem dostaw. Każde Biuro ma swój indywidualny harmonogram. [/sociallocker]

A jak płacić za zakupy w Oriflame możesz dowiedzieć się w poście dotyczącym płatności w Oriflame.

[ratings]

Podobne wpisy:

0 komentarzy… add one

Zostaw komentarz