≡ Menu

Dowiedz się, jak zarabiać przez internet w Oriflame! Pobierz darmowy poradnik i zacznij działać!

Sposoby płatności w Oriflame

Płatności Oriflame

Rodzaje płatności to temat niby prosty, ale nastręczający wielu – szczególnie nowym – osobom nieco problemów. Oczywiście chodzi wyłącznie o płatności za zakupy. Tak więc w Oriflame mamy do czynienia z trzema rodzajami płatności, a dokładniej z czterema: za pobraniem, płatność z góry (przelewem lub kartą) oraz płatność dwa tygodnie później.

Płatność za pobraniem

Sprawa jest prosta – zamawiamy przez internet kosmetyki a kurier nam je przywozi za 2-3 dni. Kurierowi oczywiście musimy zapłacić – do ręki. Ta opcja płatności wchodzi w grę tylko  i wyłącznie w przypadku zamówienia na adres domowy.  Nie działa w przypadku dostawy do Oddziału Oriflame, Biura Regionalnego ani paczkomatu. 

Dlaczego ta opcja jest aktywna tylko dla dostawy do domu?

[ratings]

Podobne wpisy:

0 komentarzy… add one

Komentarze

  1. [...] I tak np. zamawiają paczkę do regionalnego Oddziału Oriflame albo do paczkomatu i oczekują, że będą mieli możliwość wyboru opcji płatności za pobraniem (przy odbiorze). Podczas gdy przy takiej dostawie nie może być zrealizowana płatność za pobraniem. No bo kto zapłaci kurierowi – paczkomat? Więcej na temat sposobów płatności pisałam we wcześniejszym poście. [...]

  2. [...] A jak płacić za zakupy w Oriflame możesz dowiedzieć się w poście dotyczącym płatności w Oriflame. [...]

Zostaw komentarz