≡ Menu

Program lojalnościowy w katalogach 3-4 / 2013

Program Lojalnościowy to szansa na nagrody dla tych, którzy aktualnie nie uczestniczą w Programie Witamy. Woda toaletowa Dancing
Lady Hypnotic Night, Woda toaletowa Excite by Oriflame oraz dowolny produkt 90% taniej.

Zamówienie na min. 80 punktów

Zrealizuj zamówienia za minimum 80 PP w każdym z dwóch kolejnych Katalogów 3 oraz 4, a w Katalogu 5 2013 będziesz mógł kupić jedną z nagród za 9,90 (CH).

Program Lojalnościowy Oriflame 3-4

Za zamówienie na min. 120 punktów

Zrealizuj zamówienia za minimum 120 PP w każdym z dwóch kolejnych Katalogów 3 oraz 4, a w Katalogu 5 2013 będziesz mógł kupić jedną z nagród za 9,90 (CH) oraz dowolny produkt 90% taniej.*

pl-oriflame

W każdym Katalogu za zrealizowanie zamówień za 120 PP zyskujesz również przywilej zakupu wszystkich próbek 50 % taniej i 10 sztuk kolejnego Katalogu w cenie 7 zł (kod 620520).** Wszystkie przywileje można kupić (zrealizować) w następnym Katalogu przy złożeniu punktowanego zamówienia.

*Oferta nie dotyczy produktów Wellness, akcesoriów oraz produktów znajdujących się w ofertach wiązanych. Aktualna lista produktów jest dostępna na stronie internetowej. System automatycznie zmieni cenę najdroższego produktu liczoną od ceny standardowej.

**Oferta nie dotyczy próbek znajdujących się w ofertach wiązanych. Aktualna lista próbek jest dostępna na stronie internetowej.


Z Programu Lojalnościowego mogą skorzystać wszyscy Konsultanci Oriflame, którzy ukończyli Program Witamy lub z niego nie korzystają. Wpisz kod wybranej nagrody na zamówieniu.

[ratings]

Podobne wpisy:

„Kredyt mieszkaniowy krok po kroku – kurs online

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i nie wiesz od czego zacząć?
To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca.
Dlatego Marcin Iwuć przygotował bardzo przejrzysty kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku po tajnikach kredytu hipotecznego. I ja z niego skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Przewodnik po tematyce kredytu hipotecznego, który każdy powinien obejrzeć jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSU >>>

0 komentarzy… add one

Zostaw komentarz