≡ Menu

Wyjątkowa oferta Oriflame na pierwszy tydzień katalogu 3!

Zrealizuj zamówienie za min. 40 PP z Katalogu 3, a zestaw Elvie – woda toaletowa 30 ml i Hyper Stretch – tusz do rzęs – black 8 ml będziesz mógł kupić za 4,90 zł (cena dla klubowiczów).

Oferta Oriflame w katalogu 3

W skład zestawu wchodzi:
Elvie – woda toaletowa 30 ml
Hyper Stretch – tusz do rzęs – black 8 ml

Kod zestawu: 621174
Wartość zestawu: 56,92 (CH)

Jak mawiają copywriterzy Oriflame: Wyjątkowy zestaw dla wyjątkowych kobiet! Zachęcają przy tym, byśmy sprawiały wrażenie kobiet nie przemijających. Podobno dzięki zapachowi z charakterystyczną nutą białego piżma staniemy się bardziej tajemnicze i zmysłowe. A nasze spojrzenie nabierze siły przyciągania dzięki tuszowi do rzęs Hyper Stretch.

Oferta jest fajna, dobra i wyjątkowo tania, ale czy ktoś tam na górze nie mógłby zejść na ziemie i zwracać się do nas ziemianek po ziemsku, tzn. po ludzku. Bo to jest Panie i Panowie zwykły bełkot.

Dziewczyny, czy Was zachęca taki język?

 [ratings]

Podobne wpisy:

„Kredyt mieszkaniowy krok po kroku – kurs online

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i nie wiesz od czego zacząć?
To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca.
Dlatego Marcin Iwuć przygotował bardzo przejrzysty kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku po tajnikach kredytu hipotecznego. I ja z niego skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Przewodnik po tematyce kredytu hipotecznego, który każdy powinien obejrzeć jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSU >>>

0 komentarzy… add one

Zostaw komentarz