≡ Menu

Informator Klubu Oriflame dla nowych konsultantów

Jak aktywować kredyt Oriflame?

Kredyt Oriflame

Kredyt w Oriflame to inaczej odroczony termin płatności. Dzięki niemu nie musisz od razu płacić za zakupy. Jeśli go aktywujesz, za paczkę możesz zapłacić w ciągu 2 tygodni. Jest to wygodne rozwiązanie dla tych konsultantów, którzy składają spore zamówienia i nie mają pieniędzy, aby założyć z góry na zakupy przed otrzymaniem pieniędzy od swoich klientów.

Odroczony termin płatności możesz aktywować przesyłając do swojego sponsora (opiekuna) podpisany przez Ciebie wniosek przyjęcia do Klubu Oriflame oraz ksero obu stron dowodu osobistego.

Wniosek dostałaś w załączniku maila zaraz po rejestracji w Oriflame. Podpisz go i wyślij z kserem dowodu osobistego na adres podany w mailu.

Limity kredytowe (z czasem będą się zwiększać):

  • 300 zł – dla niepełnoletnich Konsultantów
  • 350 zł – dla pełnoletnich Konsultantów, rozpoczynających współpracę z Oriflame
  • 500 zł – dla pełnoletnich Konsultantów, którzy zrealizowali zamówienia na łączną wartość 100 punktów (PP) i w terminie uregulowali swoje płatności wobec Oriflame Poland, a także dla niepełnoletnich Konsultantów na indywidualny wniosek rodzica lub opiekuna prawnego poparty podpisem Lidera (Sponsora).
  • 1000 zł – dla Konsultantów, którzy zrealizowali zamówienia na łączną wartość 200 punktów (PP) i w terminie uregulowali swoje płatności wobec Oriflame Poland.

W ramach przydzielonego limitu kredytowego Konsultant może złożyć dwa zamówienia z odroczonym terminem płatności, pod warunkiem, że nie upłynął jeszcze termin spłaty za poprzednie zamówienie.

  • Limit kredytowy 2000 zł – dla Konsultantów, którzy złożą upoważnienie do obciążania rachunku bankowego (polecenie zapłaty). W ramach przyznanego limitu kredytowego członek Klubu może otworzyć cztery faktury.

Kredyt przyznawany jest na okres 14 dni i ustalany jest od daty dostawy towaru na adres zamieszkania Konsultanta, Biura Regionalnego, Filii i Oddziałów.

Jeśli na koncie Konsultanta został przekroczony limit otwartych faktur lub limit kredytowy, a nie został przekroczony termin płatności, to każde kolejne zamówienie może być zrealizowane za gotówkę lub za pobraniem na adres domowy.

[ratings]

„Kredyt mieszkaniowy krok po kroku – kurs online

Planujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i nie wiesz od czego zacząć?
To zupełnie naturalne. Kredyt hipoteczny to ogromne zobowiązanie, które przygniata przez kilkadziesiąt lat. W dodatku mnóstwo osób bardzo za niego przepłaca.
Dlatego Marcin Iwuć przygotował bardzo przejrzysty kurs, który przeprowadzi Cię krok po kroku po tajnikach kredytu hipotecznego. I ja z niego skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Przewodnik po tematyce kredytu hipotecznego, który każdy powinien obejrzeć jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KURSU >>>

1 comment… add one
  1. witam serdecznie gdzie internetowo mozna wysłac scan dowodu i podpisany wniosek do klubu oriflame

    Reply

Leave a Comment