Chcesz zostać klientką lub konsultantką Oriflame? Masz pytania? Zadzwoń! tel. 513-386-684
Dołącz do klubu Oriflame Zarejestruj się
≡ Menu

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dołączyć do Klubu Oriflame, ale masz dodatkowe pytania? W tym miejscu możesz zobaczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jest to jak najbardziej normalne, bo “kto pyta nie błądzi”. Jeśli nie znajdziesz tu Twojego zapytania, skorzystaj z formularza na dole strony i zadaj je nam. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.

Pytania

 • Chciałabym/chciałbym kupować taniej, ale nie chce być konsultantką/konsulatantem. Czy jest to możliwe?
  Oczywiście że tak. Po rejestracji otrzymuje się nr klubowicza i hasło do logowania. Od tego momentu można składać zamówienia dla siebie z cenami i promocjami tak jak dla konsultantów. Rejestracja nie zobowiązuje do bycia konsultantką/konsultantem, a daje pełne możliwości tak jakby się nim było.
 • Czy zostanie konsulantką/konsutlantem coś kosztuje
  Tak, jednorazowa opłata aktywująca konto wynosi 4,90zł i jest doliczona do pierwszego zamówienia.
 • Jak zamawiać i odbierać produkty?
  Zamówienie możesz złożyć telefonicznie, przez internet, albo w oddziale firmy. Natomiast produkty można odbierać osobiście, za pomocą kuriera lub w paczkomatach.
 • Gdzie znajdę aktualny katalog?Każdy Klubowicz do zamówienia dostaje jeden bezpłatny katalog w formie papierowej i inne materiały dodatkowe, co wystarcza na zamawianie na własne potrzeby. Jeśli chcesz pokazać katalog znajomym i bliskim, aby czerpać z tego zarobek, możesz zamówić odpłatnie potrzebną Ci ilość, lub podzielić się swoim linkiem do katalogu online, dostępnego na stronie www.oriflame.pl
 • Co to jest PP?PP są to Punkty Premiowe – w firmie Oriflame za każdą wydaną kwotę na kosmetyki otrzymuje się punkty, które później wymieniamy na nagrody, oraz od których możemy otrzymywać pieniądze.
 • Czy rejestrując się mogę zdobyć dodatkową wiedzę kosmetyczną?Rejestrując się do naszej grupy, otrzymujesz możliwość udziału w webinarach kosmetycznych (internetowych), a także w niesamowitych spotkaniach w Krakowie na ul. Lubicz. Dzięki nim otrzymasz gruntowną wiedzę na temat pielęgnacji cery, makijażu i zdrowego życia. Dowiesz się o nowinkach, które nie są ogólnie dostępne.
 • Ile muszę mieć lat, aby zostać konsultantką/konsultantem?
  Aby zostać konsultantką/konsultantem należy mieć ukończone 16 lat. Jeśli nie jest się pełnoletnim to jest wymagana zgoda rodzica lub opiekuna na przystąpienie do Klubu.
 • Czy będąc konsultantką/konsultantem można coś zarobić?
  Oczywiście że tak. W Oriflame jest kilka dróg, którymi można iść.
  – Przystąpić do Klubu można tylko po to, aby kupować kosmetyki taniej i tym sposobem oszczędzać,
  – Można pokazywać katalog znajomym i zamawiać dla nich kosmetyki zarabiając na różnicy cen katalogowych, a dla konsultantów,
  – Można tworzyć swoją strukturę w Oriflame i zarabiać jeszcze większe pieniądze.
 • Czy kosmetyki można reklamować i zwracać?Oczywiście każdy wadliwy produkt możemy zwrócić. Oriflame ma też coś wyjątkowego: Unikalną Gwarancję Satysfakcji – dzięki której możesz zwrócić kosmetyk, który został zużyty do 30% jeśli był źle dobrany lub nie spełnił oczekiwań klienta.
 • Kiedy mogę zrezygnować z bycia konsultantką/konsultantem?
  W każdej w chwili jest to możliwe i jest całkowicie darmowe (nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami). Jeśli przez dwa katalogi od momentu zarejestrowania się w Oriflame nie dokonasz żadnego zamówienia, automatycznie zostaniesz usunięta/usunięty z Klubu. Jeśli w tym czasie złożysz dowolne zamówienie, aktywując tym samym swoje konto, a następnie przestaniesz zamawiać to i tak przez rok od tego momentu konto będzie aktywne.
 • Czy jako konsultantka/konsultant muszę co katalog składać zamówienia? Czy jest jakaś minimalna kwota zamówień?
  Nie, to Ty decydujesz kiedy i na jakie kwoty chcesz zamawiać produkty. I ta zasada nigdy się nie zmieni.