≡ Menu

Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja do Oriflame – co warto wiedzieć wiedzieć?

1. Chcę kupować dla siebie taniej, ale nie chcę być konsultantką. Czy to możliwe?

Oczywiście. Wystarczy zarejestrować się bezpłatnie w Klubie Oriflame, otrzymasz numer i hasło, wtedy będziesz miała dostęp do cen dla konsultantek i ofert promocyjnych. Rejestracja nie zobowiązuje Cię do bycia konsultantką. Natomiast daje Ci takie przywileje, jakie posiada konsultantka.

2. Kto może zostać konsultantką/konsultantem Oriflame?

Konsultantką może zostać każda osoba, nie ma znaczenia wiek.

3. Czy rejestracja do Oriflame coś kosztuje?

Rejestracja w Oriflame jest bezpłatna. Po rejestracji poproś, abyśmy przesłali Ci darmowy katalog i dopiero wtedy zdecydujesz, czy chcesz złożyć zamówienie. Jeśli nigdy nie złożysz zamówienia, to nie płacisz nawet opłaty wpisowej. Opłata wpisowa jest jednorazowa i uprawnia Cię przez cały rok do korzystania z cen hurtowych. W zależności od danego katalogu opłata ta wynosi 1 zł. albo 19 zł. Kwotę tę zwracamy, jeśli Twoje pierwsze zamówienie będzie na min 80 punktów.

4. Czy jako konsultantka jestem do czegoś zobowiązana?

Jako konsultantka nie jesteś do niczego zobowiązana. W Oriflame nie ma czegoś takiego jak limit zamówienia czy obowiązek zakupów. To, czy kupujesz, ile kupujesz i kiedy kupujesz zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt niczego Ci nie narzuca ani nie zmusza.

5. Zanim się zdecyduję chciałabym zobaczyć regulamin. Czy jest to możliwe?

Naturalnie. Pobierz Regulamin Oriflame (format pdf).

6. Czym zajmuje się Konsultantka Oriflame?

Jako Konsultantka zamawiasz kosmetyki dla siebie i jeśli chcesz, to pokazujesz katalog również swojej rodzinie i znajomym, którzy przekazują Ci swoje zamówienia. Dzięki temu Twoje zamówienie jest większe i otrzymasz wyższy rabat.

7. Ile mogę zarobić w Oriflame?

To zależy tylko od Ciebie! Już chwilę po rejestracji w Oriflame możesz kupować kosmetyki w cenach hurtowych, czyli bez 30% marży. Np. cena jakiegoś produktu w katalogu wynosi 39 zł., ale dla Ciebie tylko 30 zł. Na tym jednym tylko produkcie zyskujesz 9 zł. Tak więc czym droższe produkty, tym więcej pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni. Jeśli będziesz zamawiać więcej i/lub zaczniesz organizować grupę konsultantów, Twoje zarobki mogą zwiększyć się o 3-21% dodatkowego rabatu od obrotu netto. Więcej na temat zarobków

8. Dlaczego warto rozpocząć przygodę z Oriflame na ori-konsultantka.eu?

– 2 zestawy próbek za 2 złote i darmowe poradniki kosmetycznych Oriflame
– darmowe szkolenia kosmetyczne
– nowy mail: imie.nazwisko@ori-konsultantka.eu i/lub imie.nazwisko@oriflame.biz
– własna strona www
– możliwość reklamowania się na stronie http://www.ori-konsultantka.eu
– własny sklep na Facebooku – Centrum Piękności Oriflame

PRODUKTY I ZAMAWIANIE

9. W jaki sposób można składać zamówienia i odbierać paczki?

Zamówienia możesz składać przez Internet lub przez telefon albo w oddziale firmy Oriflame. Paczkę możesz odebrać osobiście lub dostarczy ją kurier.

10. W jaki sposób można otrzymać katalog Oriflame?

Nowy katalog wychodzi co trzy tygodnie. Za każdym razem Konsultantka dostaje od firmy jeden bezpłatny katalog wraz z dodatkowymi gazetkami (oferty netto, demo itp.), tak by mogła złożyć zamówienie na swoje potrzeby. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy zarobek, pokazać katalogi znajomym lub rodzinie to możesz zamówić więcej katalogów. Jeśli jeszcze nie jesteś Konsultantką pierwszy katalog otrzymasz ode mnie.

11. Czy mogę zwrócić produkt, z którego klient nie jest zadowolony?

Tak, każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni pod warunkiem, że nie został zużyty w więcej 30% swojej zawartości.

12. Czy muszę zamawiać kosmetyki w każdym katalogu i na określoną kwotę?

Nie, zamawiasz kiedy chcesz i na dowolną kwotę. Nie masz obowiązku robienia zamówień. Konsultantka jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Jeżeli Konsultantka nie składa zamówienia przez rok, to jej członkostwo wygasa i trzeba ponownie się zarejestrować. Możesz to zrobić na tej stronie.

13. Po co mi odroczony termin płatności za zakup produktów Oriflame i ile wynosi?

Kredyt to inaczej możliwość spłaty rachunku za zamówione produkty w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Przydaje się wtedy, kiedy nie masz pieniędzy a musisz dla swoich klientek zamówić produkty. Dostajesz paczkę, sprzedajesz klientkom kosmetyki i dopiero wtedy regulujesz płatność z Oriflame.

Na początek kredyt wynosi 350 zł. Po uregulowaniu płatności w terminie, Oriflame zwiększy kwotę kredytu.
Po dostarczeniu do Oriflame podpisanego wniosku o „Przyjęcie do Klubu Oriflame” oraz ksero dowodu osobistego, otrzymasz możliwość zamawiania z odroczonym o 14 dni terminem płatności do kwoty 350 zł. Napisz do mnie, abym przesłał Ci papierowy wniosek.

14. Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z członkostwa w Oriflame?

Oczywiście. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z rezygnacją. Jeżeli przez dwa katalogi po zapisaniu nic nie zamówisz, Oriflame anuluje Twoje członkostwo. W przypadku gdybyś złożyła pierwsze zamówienie, członkostwo wygasa po roku od ostatniego zamówienia.

Podobne wpisy:

0 comments… add one

Leave a Comment