≡ Menu

Opłaty za przesyłkę w Oriflame

Dostawa OriflameMówimy o opłatach za przesyłkę dla osób zamawiających przez internet. Opłaty za wysyłkę różnią się w zależności od miejsca, do którego przesyłkę chcemy zamówić oraz od wielkości zakupów.

Brak opłaty za dostawę dla zamówień na min. 100 punktów (PP)

Zakupy równę bądź większe niż 100 PP (ok. 360 zł) są zwolnione z opłat za wysyłkę – dotyczy to zamówień do domu, paczkomatu, biura regionalnego, oddziału i filii.

100 PP = o zł za przesyłkę

Opłaty dla zamówień mniejszych niż 100 punktów (PP)

 • do domu (kurier) – 11,90 zł.
 • biuro regionalne, kioski ruchu – 7,90 zł.
 • zakupy grupowe – 19,90 zł.
 • filia – 5,90 zł.
 • paczkomat – 9,90 zł.

Jak uniknąć opłaty za przesyłkę?

Jak widzicie, za przesyłkę nie płacimy wtedy, kiedy mamy zamówienie na 100 punktów, ale co zrobić, jeśli w danym katalogu nie udało się skompletować zamówienia na 100 PP?

Oriflame w każdym katalogu podaje dwa produkty w promocyjnych cenach, których zakup w ogóle anuluje opłatę za wysyłkę. I tak dla dostawy:

 • do domu produkt promocyjne będzie nas kosztował 17,90 zł.
 • biura regionalne, kioski ruchu – 13,90 zł.
 • filie i oddziały – 11, 90 zł.
 • paczkomat – 15,90 zł.
 • w przypadku zakupów grupowych – 11,90 zł.
Przykładowe produkty zwalniające z przesyłki w Oriflame

Czyli opłaca się składać zamówienia na min. 100 punktów, można też zamiast płacić za dostawę wybrać jeden z produktów promocyjnych, kilka złotych drożej, ale zamiast niczego mamy dla siebie produkt.

Ile trwa czas dostawy zamówienia?

Kurier DHL
Kurier dowozi paczki prosto do domu. Zwykle zamówienie jest dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych. Poczekać nieco dłużej trzeba będzie w okresach świątecznych, szczególnie Świąt Bożego Narodzenia. Losy paczki można śledzić na stronie DHL a numer paczki jest podany po zalogowaniu się na stronie www.oriflame.pl w sekcji ZAMAWIANIE >> TWOJE FAKTURY

Przesyłka Oriflame

Odbiór w Paczkomacie
Powiadomienie o dostarczeniu zamówienia do Paczkomatu otrzymasz na swój adres email oraz smsem. Zamówienie będzie dostarczone w ciągu 2-3 dni.

Odbiór w Filii
Możesz odebrać wcześniej złożone zamówienie w Filii. Jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 13.00, można je odebrać następnego dnia. Jeżeli złożone jest po godzinie 13.00, należy odebrać je za dwa dni.

Odbiór w Filii w Warszawie:

Odbiór paczki w tym samym dniu po godzinie 14:00 – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 00:00 a 10.00 rano. Odbiór paczki w dniu następnym od godziny 10:00 rano – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 10:01 a 23:59.

Odbiór w Oddziale
Jeżeli złożysz zamówienie w kasie Oddziału Oriflame (Poznań, Katowice), wystarczy, że poczekasz 15 min, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Odbiór w Biurze Regionalnym
Możesz odebrać swoje zamówienie w Biurze Regionalnym, które dostarczane jest zgodnie z harmonogramem dostaw. Każde Biuro ma swój indywidualny harmonogram.

A jak płacić za zakupy w Oriflame możesz dowiedzieć się w poście dotyczącym płatności w Oriflame.

[ratings]

Podobne wpisy:

1 comment… add one
 1. Dzien dobry. Czy jest mozliwa wysylka produkcji przez paczkomat lub DHL do Litwy?

  Reply

Leave a Comment