≡ Menu

Optimals Club Oriflame

optimals-club OriflAME

W Klubie Optimals Oriflame kupując produkty z nowej serii Optimals, nabywasz prawo do dodatkowych promocji! Będziesz mogła zakupić produkty Optimals w jeszcze atrakcyjniejszych cenach! Dla każdego członka Club Optimals w każdym Katalogu Oriflame przygotuje dodatkowe oferty! W każdym Katalogu będziesz otrzymywać informację o promocjach!

Jak dołączyć do Optimals Club Oriflame?

Jeśli w ogóle jeszcze się nie zarejestrowałaś w oriflame, musisz najpierw to zrobić (dołącz do Oriflame). Następnie kup dowolne produkty z nowej serii Optimals z danego Katalogu za min. 38,38 (cena klubowa),  a w swoim zamówieniu otrzymasz kartę członkowską Optimals Club wraz z listem!

Kartę przekaż swoim Klientom lub sama dołącz do klubu. Sprawdź kod pod zdrapką, za pomocą którego zarejestrujesz się w Optimals Club Oriflame i będziesz mailem otrzymywać kody promocyjne na zakupy w następnych Katalogach.

W każdym Katalogu, pierwszego dnia jego obowiązywania zostanie wysłany do członków klubu mail z indywidualnym kodem promocyjnym uprawniającym do dodatkowej 10% zniżki na wybrane produkty z danego Katalogu. 

optimals-club-oriflameProdukty będą oznaczone w Katalogu specjalnym znakiem promocyjnym Optimals Club. 

Aby skorzystać ze zniżki, Klient musi podać Ci Kod Promocyjny z e-maila. Zapytaj Klientów, czy chcą złożyć zamówienie i przypomnij im, że Kod Promocyjny jest aktywny jedynie w danym Katalogu. Zbierz Kody Promocyjne od swoich Klientów (Członków Optimals Club) i wpisz je w formularzu zamówień, by zamówić produkty ze zniżką.

blue.jpg Zamawiając produkty Optimals dla 3 członków Optimals Club (wykorzystując 3 różne Kody Promocyjne) otrzymasz za 1 zł tusz do rzęs Oriflame Beauty Maxi Lash.

green.jpg Zamawiając produkty Optimals dla 5 członków Optimals Club otrzymasz za 1 zł krem na dzień Aqua-Rhythm.

rose.jpg Zamawiając produkty Optimals dla 7 członków Optimals Club otrzymasz za 1 zł wodę toaletową Amber Elixir Night.

***

Szeroki wybór kosmetyków Oriflame Optimals

kosmetyki-oriflame-optimals [contact-form-7 id=”1602″ title=”Formularz 1″]

Podobne wpisy:

0 comments… add one

Leave a Comment