≡ Menu

Program Witamy w katalogu Oriflame 4 / 2013

Startuje kolejny Program Witamy Oriflame, bardzo zresztą podobny do poprzedniego – i dobrze, bo torby, kuferki z serii Power Red są bardzo fajne. Tak więc nowe osoby, które zarejestrują się w Oriflame jako konsultant/konsultantka, mogą wziąć w nim udział i dostać za trzy złote wszystkie te nagrody. OPŁATA WPISOWA DO KLUBU ORIFLAME – 1 zł.

Program Witamy Oriflame 4 Program Witamy Oriflame 4

Program Witamy Oriflame – jak zdobyć nagrody?

  • Etap 1zarejestruj się jako konsultantka i złóż zamówienie w katalogu 4 na min. 80 punktów (ok. 250 zł.) a kolejnym katalogu odbierz zestaw Silk za 1 zł.
  • Etap 2 – w katalogu 5 złóż również zamówieni na min. 80 punktów a w kolejnym katalogu odbierz wodę toaletową Enigma za 1 zł.
  • Etap 3 – tutaj zasady są identyczne – złóż zamówienie w katalogu 6 na min. 80 punktów i odbierz kuferek Power Red za 1 zł.

Proste. W sumie nagrody za 319 zł. trafiają w ręce szczęśliwej konsultantki 🙂

Nagrody za zaproszone kolejne osoby do Oriflame

Program Witamy Oriflame to nie jedyny program motywacyjny. Jest jeszcze tzw. Program Sponsorski, w którym za pierwszych dwóch nowych Konsultantów zarejestrowanych w Katalogu 4, którzy zrealizują 1 krok Programu Witamy, będziesz mogła otrzymać kuferek lub torbę na laptopa za 1 zł.

Program sponsorski Oriflame

Po spełnieniu warunku rekrutacyjnego oraz osiągnięciu 80 PP osobistych wpisz na dowolnym zamówieniu kod wybranej przez siebie nagrody: 26787 – kuferka lub 26786 – torby. Odbiór nagród do końca Katalogu 5. Brak wielokrotności.

[ratings]

Podobne wpisy:

2 comments… add one
  1. wow! super! znowu kuferek. :)))

    Reply
  2. A jeżeli osoba jest z daleka musi przyjeżdzać

    Reply

Leave a Comment