≡ Menu

Dowiedz się, jak zarabiać przez internet w Oriflame! Pobierz darmowy poradnik i zacznij działać!

Bez kategorii

Zarobki konsultantki Oriflame

Ile zarabia konsultantka Oriflame?

W Oriflame zarobki zależą od tego, czym jako konsultantka się zajmujesz.

1. Wiele osób rejestruje się w Oriflame, żeby kupować tylko dla siebie, czyli Ty jako KLIENTKA

 • oszczędzasz 20% – jest to stała zniżka 20% od cen katalogowych
 • PREZENTY na powitanie – bierzesz udział w Programie Witamy, w którym wartość nagród wynosi nawet ok. 1000 zł
 • czasami zdarza się o tak – bez powodu – DARMOWA DOSTAWA dla nowych osób
 • możliwość uzyskania dodatkowego rabatu – aż do 48%
 • katalogi w atrakcyjnych cenach
 • dostęp do bardzo atrakcyjnych pozakatalogowych ofert
 • markowe nagrody (PUMA, Russell Hobbs, Remington)
 • na start próbki po 1 grosz za każdą
 • jako klientka możesz kupować albo dla siebie albo zarabiać i sprzedawać produkty Oriflame
 • nie masz żadnych zobowiązań – możesz zamawiać za ile i kiedy chcesz – to Ty o tym decydujesz
 • w każdej chwili możesz zrezygnować

Zarobki ze sprzedaży

2. Jeśli zarejestrujesz się jako KONSULTANTKA, to 

 • oszczędzasz 20%,
 • bierzesz udział w Programie Witamy,
 • zarabiasz 25% na sprzedaży
Zarobki konsultantki Oriflame

ILE ZARABIASZ? Jako konsultantka zarabiasz 25% na każdym produkcie. Możesz w 3 tygodnie zarobić nawet kilkaset złotych. MIESIĘCZNE ZAROBKI KONSULTANTKI MOGĄ WYNIEŚĆ NAWET OK. 1000 zł z samej sprzedaży.

 

3. KONSULTANTKA + grupa (konsultantka, która zaprosiła kilku znajomych do Klubu

 • oszczędza 20%,
 • bierze udział w Programie Witamy,
 • zarabia 25% na sprzedaży
 • co 3 tygodnie dodatkowy rabat (do 133 zł.) jako prowizja od zakupów znajomych

 

4. MANAGER (konsultantka, która zaprosiła większą ilość osób do Klubu Oriflame)

 • oszczędza 20%,
 • brała udział w Programie Witamy,
 • zarabia 25% na sprzedaży
 • gotówka do 3300 zł. co trzy tygodnie

 

5. STARSZY MANAGER i DYREKTOR (konsultantka, która zaprosiła większą ilość osób a one zaprosiły kogoś również)

 • oszczędza 20%,
 • brała udział w Programie Witamy,
 • zarabia 25% na sprzedaży
 • gotówka od 3900 zł. co 3 tygodnie

Zarabiasz 20% od ceny katalogowej każdego produktu

CK – cena katalogowa
CH – cena handlowa, czyli cena dla klubowicza

Zasada jest prosta – zarabiasz 20% od cen katalogowych. Czyli jak produkt kosztuje w katalogu 100 zł., to Ty za niego zapłacisz 80 zł., więc zarabiasz 20 zł. Klient Tobie płaci 100 zł., Ty płacisz Oriflame 80 zł – 20 zł. zostaje w kieszeni.

Jaką musisz mieć sprzedaż, aby zarobić 500 zł

Wróćmy do celu jaki sobie postawiłeś: chciałeś dorobić 500 zł. każdego miesiąca.  Już pewnie rozumiesz, że aby zarobić 500 zł., musiałbyś mieć sprzedaż w cenach katalogowych na poziomie min. 2500 zł., bo 500 zł. stanowi 20% kwoty 2500 zł.

Ilu klientów musisz mieć, aby wygenerować taki zysk?

Różnie może to wyglądać. Są klienci, którzy składają zamówienia po kilkaset złotych, są tacy, którzy zostawiają kilkanaście złotych. Uśrednijmy te kwoty i powiedzmy, że średnio każdy z klientów zostawia u nas 100 zł. (CK), czyli z każdego klienta masz 20 zł. Aby wygenerować obrót w wysokości 2500 zł. (CK) przy założeniu, że każdy klient wydaje 100 zł. (CK), musisz mieć 25 klientów.

Czyli potrzebujesz 25 klientów, których średnie zamówienie wyniesie 100 zł. (CK).

Czy to jest dużo? Czy to jest możliwe? Oczywiście.

Jeśli dodatkowo połączysz dwa kanały dystrybucji – katalog papierowy + sklep Beauty Store, myślę, że nie będzie problemu.

W Oriflame zarobki zależą od tego, czym jako konsultantka się zajmujesz.

1. Klientka zarejestrowana w Klubie Oriflame

– zainteresowana tańszymi zakupami; nie czerpie żadnych dochodów, jedynie oszczędza, bo płaci o 25% marży taniej (czyli 20% taniej od cen katalogowych). Jeśli jej pojedyncze zamówienia osiągną min. 100 pp (330 zł. w cenach katalogowych), bierze udział w Programie Witamy, gdzie wartość nagród wynosi ok. 235 zł. Nie mniej jednak rzadko zdarza się, że ktoś wydaje taką sumę na własne potrzeby.

Przykład:

Zamiast płacić za produkty w cenach katalogowych, konsultantki zaopatrują się bezpośrednio w Oriflame. Dzięki temu za każdy produkt płacą mniej o 20%. np. Krem dla zwykłego klienta w katalogu kosztuje 100 zł., dla konsultantki ten sam krem dostępny jest za 80 zł.

 

2. Konsultantka sprzedająca kosmetyki

– zainteresowana nie tylko tańszymi zakupami, ale również zarobieniem dodatkowych pieniędzy; zarabia 25% od cen hurtowych każdego produktu. Jej łatwiej zebrać zamówienie min. 100 pp, dlatego taka osoba zwykle korzysta z Programu Witamy i Programów Lojalnościowych (bardzo duże zniżki na wybrane produkty).

Przykład:

Każdy produkt konsultantka ma prawo sprzedać z 25% zyskiem – sama zamawia w cenach hurtowych, sprzedaje klientkom – czy po prostu znajomym – w cenach detalicznych. Np. woda toaletowa w cenie hurtowej kosztuje 80 zł. – konsultantka sprzedaje ją po cenie katalogowej (100 zł.), więc do Twojej kieszeni z tej pojedynczej transakcji trafia 20 zł. Katalog trwa 3 tygodnie, zbierz w ciągu katalogu zamówienie za 400 zł. (w cenach katalogowych, dla klientek), a zarobisz 80 zł. Oprócz tego przez pierwsze trzy katalogi bierzesz udział w Programie Witamy, gdzie wartość nagród zwykle wynosi ok. 250 zł.

 

3. Konsultantka sprzedająca kosmetyki i zapraszająca kilkoro nowych osób do Klubu Oriflame

– oprócz dochodu z własnej sprzedaży (25% marży) otrzymuje prowizję od Oriflame w postaci rabatu na kosmetyki; w rezultacie osoba ta kosmetyki dla siebie może mieć za darmo.

Tym, co odróżnia Oriflame od innych firm kosmetycznych jest możliwość zarabiania, dzięki ludziom, którzy sami chcą przystąpić do Klubu Oriflame – aby zaoszczędzić na zakupach, albo aby sprzedawać lub również zapraszać innych. Bez względu na to, z jakiego powodu te osoby zapiszą się Klubu Oriflame, osoba zapraszająca otrzymuje prowizję za obrót wygenerowany przez swoje Klubowiczki.

 

4. Konsultantka sprzedająca i zapraszająca większą ilość osób do Klubu Oriflame (Manager Klubu Oriflame)

– podobnie jak w punkcie 3. oprócz dochodu z własnej sprzedaży (25% marży) otrzymuje prowizję od Oriflame. Tutaj jednak pojawia się różnica: konsultantka może odebrać pieniądze w gotówce oraz może otrzymać pieniężne nagrody.

5. Konsultantka sprzedająca, zapraszająca większą ilość osób a jej Klubowicze zapraszają również nowe osoby (Starszy Manager Klubu Oriflame)

– tutaj także oprócz dochodu z własnej sprzedaży (25% marży) otrzymuje od Oriflame prowizję w gotówce oraz nagrody pieniężne. Tutaj jednak efekty finansowe są większe, ponieważ osoby zaproszone przez konsultantkę same już robią to samo – wprowadzają do Klubu Oriflame nowe osoby.

Zaproś do Oriflame jedną osobę i odbierz nagrody.

Zaproś min. jedną osobę w każdym z 3 katalogów od startu programu, by otrzymać nagrody. Zbierz wszystkie nagrody i organizuj super spotkania kosmetyczne z przyjaciółmi!

Program ten jest dedykowany dla Nowych Opiekunów oraz tych, którzy w ciągu ostatnich 17 katalogów nie zapraszali do Klubu Oriflame. Nagroda zostanie dołączona automatycznie za 1 zł do twojego zamówienia po dwóch katalogach od spełnienia kwalifikacji. Aby zakwalifikować się do odbioru nagrody, nowo zaproszona przez Ciebie osoba powinna złożyć własne zamówienie za min. 50 PC. Odbiór nagrody wyklucza się z odbiorem nagrody za zaproszenie jednego nowego Klubowicza w obowiązującej kampanii rekrutacyjnej (chodzi o tzw. Program Zapraszaj – możesz skorzystać albo z Programu Zapraszaj albo z tego programu).

Jeśli nie jesteś Klubowiczem i nie masz konta w sklepie Oriflame, możesz je utworzyć to tutaj: Rejestracja w Klubie Oriflame dla klientek – Oriflame Poland – dołącz do Klubu Oriflame i kupuj taniej niż w katalogu (orioffice.pl)

 1. Zaproś min. 1 osobę w pierwszym katalogu programu, by otrzymać zestaw kosmetyków oraz instrukcję, jak zorganizować Sesję Pielęgnacji Dłoni.
 2. Zaproś min. 1 osobę w drugim katalogu programu, a otrzymasz zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy wraz z instrukcją, jak zorganizować Sesję Pielęgnacji Cery.
 3. Zaproś min. 1 osobę w trzecim katalogu programu, a otrzymasz urządzenie do pielęgnacji twarzy i instrukcję,  jak profesjonalnie  zorganizować Spotkanie z Testowaniem Produktów.
Zaproś do Oriflame nowe osoby

5 suplementów Wellness Oriflame, których nie używam

 1. Wellnesspack – flagowy produkt Wellness, który został fajnie pomyślany: zawiera 21 saszetek (porcji) – każda saszetka zawiera dwie kapsułki oleju z ryb OMEGA 3, kapsułkę ASTAKSANTYNY oraz sporą tabletkę zawierającą niezbędne minerały i witaminy. Dobry produkt, jest wersja dla kobiet i wersja dla mężczyzn, od tego produktu warto zacząć suplementację, bo daje wszystko, czego potrzebuje zdrowy człowiek. Występuję w subskrypcji, dzięki czemu czwarte opakowanie mamy gratis. Dlaczego nie używam? Bo używam SuperShake, który zawiera wszystkie minerały i witaminy, więc nie ma sensu tego duplikować. Używam też astaksantyny jako osobnego produktu, ale o tym napiszę niżej.
 2. Omega 3 – suplement diety z olejem rybnym, zawiera EPA (kwas eikozapentaenowy) oraz DHA (kwas dokozaheksaenowy). Takie pudełeczko zawiera 60 kapsułek, a ponieważ rekomendowana dzienna porcja to 2 kapsułki, opakowanie starcza na miesiąc. Dlaczego nie używam? Mimo to, że ten produkt jest dość dobrej jakości (pozyskiwany z małych dziko żyjących ryb, posiada certyfikat Friend of the Sea), to po prostu kwasy omega 3 suplementuję w inny sposób, najczęściej ze świeżego oleju lnianego. Olej jest wrażliwy na temperatury i upływ czasu, szybko traci swoje właściwości.
 3. Koktajl Natural Balance – właściwie nie wiem, co dobrego o nim napisać, bo ani odchudza ani specjalnie nie jest zdrowy, zawiera suklarozę, do której jako substancji słodzącej nie mam zaufania. I ten koktajl niespecjalnie gasi głód.
 4. Napój z błonnikiem prebiotycznym – bez przesady, błonnika jest dostatek, wszystkie rośliny zawierają błonnik, nie muszę wydawać kilkudziesięciu złotych za błonnik;
 5. Napój w proszku Aqua Glow – 15 saszek – 110 zł, nie wiem, czy śmiać się czy płakać, pozostawię bez komentarza.

4 suplementy Wellness Oriflame, których używam

Za to myślę sobie, że skoro wymieniłem produkty, których nie używam, mogę też wspomnieć o 5 produktach, których używam i z których jestem zadowolony.

 1. Astaksantyna – nie będę pisał o jej właściwościach, bo za specjalnie na tym się nie znam. Zacząłem jej używać, bo słyszałem, że dobrze działa na odporność. Zacząłem bez specjalnego przekonania, ale ponieważ i tak robię zakupy w Oriflame, to wrzucałem do koszyka – szczególnie jak była jakaś promocja. Zrobiłem sobie zapasy i używałem, na początku – dwie kapsułki dziennie, jedna rano, druga wieczorem. Potem w dobie koronawirusa zwiększyłem dawki – dwie kapsułki rano i dwie kapsułki wieczorem. Po jakimś czasie orientowałem się, że od dwóch lat w ogóle nie choruję – żadnych przeziębień, katarów, kaszlów, zero lekarzy, no i żadnych objawów koronawirusowych – i mam mocne podejrzenia, że może mieć to związek z astaksantyną, Podobne rzeczy mówią też inni. Astaksantyna zostaje ze mną, bo naprawdę wierzę, że moja odporność znacznie się polepszyła na skutek stosowania tego produktu. Do kupienia tutaj >>>
 2. SuperShake – nie potrzebuję się odchudzać i nie stosuję tego produktu regularnie. Traktuję go jako zastępnik zwykłego posiłku – wtedy kiedy jestem głodny i wtedy kiedy nie mam czasu. Mogę poświadczyć, że po pierwsze jest dużo smaczniejszy ten produkt od koktajlu i naprawdę przestaję być głodny – to zasługa dobrego doboru białek. Mam też sygnały z pierwszej ręki, że jest to bardzo dobry i łatwy produkt do odchudzania. Można by użyć hasła ODCHUDZANIE DLA IDIOTÓW! Nie wymaga liczenia kalorii, nie wymaga gotowania. Wystarczy zrobić jedno – normalne posiłki, które jedliśmy do tej pory, zastąpić SuperShake, który jest zdrowy – zawiera minerały i witaminy, które zawiera WellnessPack, zawiera dużo białka, i jest słodzony naturalną stewią. Do tego dochodzi mleko, bo rozcieńczamy go w mleku.  Oczywiście nie zastąpić wszystkie posiłki, ale najlepiej dwa, czyli np. śniadanie i kolację. I jest tani, bo w tej sytuacji posiłek kosztuje nas kilka złotych. Do kupienia tutaj >>>
 3. Baton proteinowy Natural Balance z owocami jagodowymi – zastępuję nim słodycze, ma dużo lepszy skład niż poprzednie batony Oriflame, nie mówiąc o sklepowych słodyczach. Zawiera koncentrat białka serwatkowego, o którym pisze Pepsi Eliot. Do kupienia tutaj>>>
 4. Wapń pochodzenia morskiego i witamina D – używam z kilku powodów:  wapń pomaga zapobiegać spadkowi masy kostnej i wzmacniać układ odpornościowy. Po drugie z uwagi na wysoką przyswajalność, która w przypadku suplementów jest istotnym parametrem. Wapń ten zawiera AQUAMINTM – źródło wapnia cechującego się wysoką przyswajalnością, pozyskiwanego z wodorostów rosnących w zimnych wodach wokół Islandii. Wodorosty są doskonałym źródłem wapnia oraz wielu pierwiastków śladowych. Dodano do niego witaminę D, by zagwarantować jego optymalne przyswajanie przez organizm. Do kupienia tutaj >>>

 

Dlaczego warto pracować z Wellness i od czego zacząć? – spotkanie z ekspertem Edytą Kurek

Zadaj pytanie – po prostu nagraj pytanie i poczekaj na odpowiedź 🙂


 • Pierwsza zaleta produktów Wellness: wiemy kiedy się kończy (21 saszetek WellnessPack, 21 porcji SuperShake`a, 30 kapsułek astaksantyny, 30 tabletek wapnia), więc możemy towarzyszyć klientowi i w odpowiedniej chwili zaproponować mu kolejny zakup.
 • Druga zaleta: jest to produkt długofalowy oraz taki, że kupuje się go regularnie.
 • Trzecia zaleta: więcej punktów za wellnessy
 • Rzadko kiedy klienci rzucają się od razu na wszystkie produkty i kupują wszystko – brakuje im wiedzy, brak zaufania – firma kosmetyczna? dlaczego sprzedaje suplementy? Klienci nie widzą, że dzisiaj to światowy trend, że dzisiaj suplementy sprzedaje już wiele firm kosmetycznych, np. L’Oreal  
 • Dla klienta kosmetyki i piękne ciało jest ściśle związane ze zdrowiem tego ciała – to jest jedna i ta sama planeta. i klient nie musi zostawiać pieniędzy u kogoś innego niż u Ciebie.
 • Mamy super produkt, który zawiera wszystko, czego potrzebuje każdy: WellnessPack i od niego warto zacząć sprzedać 
 • Sprzedajmy klientowi na początek jeden produkt, potem będzie czas, żeby go dokształcać, edukować i informować o właściwościach innych produktów.
 • Wielu sprzedawców boi się wellnessów, bo to rzekomo wymaga wiedzy, ale nie zajmujmy się ludźmi chorymi, bo nie jesteś my specjalistami. Zajmujmy się ludźmi zdrowymi, bo każdy kto chce dbać o siebie i swoją rodzinę wcześniej czy później będzie korzystał z suplementów.
 • Jakość produktów Wellness by Oriflame jest bardzo wysoko, niech o tym świadczy fakt, że dobór firm produkujących i składników trwa 12 miesięcy
 • Trudno opowiedzieć komuś o czymś, jeśli się nie zna tego produktu – nie da się dlatego sprzedać tego, czego nie używamy – inaczej się opowiada o koktajlu, który używamy codziennie, dodajemy różne swoje dodatki a inaczej produkt, o którym się przeczytało przed chwilą. Inny język inny błysk w oku, inna energia, Proponować komuś, aby dbał o siebie i samemu nie dbać o siebie jest słabe.
 • Do kogo jest adresowany SuperShake? 
  – ludzie, którzy mają nadwagę, utrata wagi jest trudna, ludzie nie dają rady, diety są skomplikowane i wymagają dyscypliny, i wiele osób odpuszcza – SuperShake jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy niekoniecznie mają czas, wiedzę, możliwości, aby zadbać o swoją dietę. SuperShake ma pomóc ludziom liczyć kalorie szybko i łatwo, dostarczać witaminy i minerały, które są niezbędne, pomóc przestać głodować i odczuwać z tego tytułu naprawdę niemały dyskomfortu.
  – ludzie, którzy nie mają czasu, którzy podróżują, którzy kupują snickersa lub kanapkę na stacji benzynowej
 • Kiedy sprzedasz już jakiś produkt, np. SuperShake, to pamiętaj o tym, że warto podtrzymać kontakt a nie zostawić klienta samemu sobie. Warto kilka razy zadzwonić i zapytać, dowiedzieć się, co klient myśli, jak się czuje z produktem, rozwiać wątpliwości, jeśli się pojawią, zapytać o smak, potem zapytać, jak działa, dopilnować, żeby klient nie jadł posiłku normalnego oprócz SUperShake