≡ Menu

Zaproś do Oriflame jedną osobę i odbierz nagrody.

Zaproś min. jedną osobę w każdym z 3 katalogów od startu programu, by otrzymać nagrody. Zbierz wszystkie nagrody i organizuj super spotkania kosmetyczne z przyjaciółmi!

Program ten jest dedykowany dla Nowych Opiekunów oraz tych, którzy w ciągu ostatnich 17 katalogów nie zapraszali do Klubu Oriflame. Nagroda zostanie dołączona automatycznie za 1 zł do twojego zamówienia po dwóch katalogach od spełnienia kwalifikacji. Aby zakwalifikować się do odbioru nagrody, nowo zaproszona przez Ciebie osoba powinna złożyć własne zamówienie za min. 50 PC. Odbiór nagrody wyklucza się z odbiorem nagrody za zaproszenie jednego nowego Klubowicza w obowiązującej kampanii rekrutacyjnej (chodzi o tzw. Program Zapraszaj – możesz skorzystać albo z Programu Zapraszaj albo z tego programu).

Jeśli nie jesteś Klubowiczem i nie masz konta w sklepie Oriflame, możesz je utworzyć to tutaj: Rejestracja w Klubie Oriflame dla klientek – Oriflame Poland – dołącz do Klubu Oriflame i kupuj taniej niż w katalogu (orioffice.pl)

  1. Zaproś min. 1 osobę w pierwszym katalogu programu, by otrzymać zestaw kosmetyków oraz instrukcję, jak zorganizować Sesję Pielęgnacji Dłoni.
  2. Zaproś min. 1 osobę w drugim katalogu programu, a otrzymasz zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy wraz z instrukcją, jak zorganizować Sesję Pielęgnacji Cery.
  3. Zaproś min. 1 osobę w trzecim katalogu programu, a otrzymasz urządzenie do pielęgnacji twarzy i instrukcję,  jak profesjonalnie  zorganizować Spotkanie z Testowaniem Produktów.
Zaproś do Oriflame nowe osoby

Podobne wpisy: