≡ Menu

Informator Klubu Oriflame dla nowych konsultantów

Opłaty za przesyłkę i odbiór paczek

Opłaty za przesyłkę w Oriflame

Mówimy o opłatach za przesyłkę dla osób zamawiających przez internet. Opłaty za wysyłkę różnią się w zależności od miejsca, do którego przesyłkę chcemy zamówić oraz od wielkości zakupów.

Jeśli Twoje zamówienie wynosi min. 100 PP, nie zapłacisz za przesyłkę

Zakupy równe bądź większe niż 100 PP są zwolnione z opłat za wysyłkę – dotyczy to zamówień do domu, paczkomatu, biura regionalnego, oddziału i filii

100 PP = o zł za przesyłkę

Opłaty dla zamówień mniejszych niż 100 punktów (PP)

  • do domu (kurier) – 9,90 zł.
  • biuro regionalne, zakupy grupowe, filia, oddział – 5,90 zł.
  • paczkomat – 7,90 zł.

Jak uniknąć opłaty za przesyłkę?

Jak widzicie, za przesyłkę nie płacimy wtedy kiedy mamy zamówienie na 100 punktów, ale co zrobić, jeśli w danym katalogu nie udało się skompletować zamówienia na 100 PP?

Oriflame w każdym katalogu podaje dwa produkty w promocyjnych cenach, których zakup w ogóle anuluje opłatę za wysyłkę. Informację, jakie są to konkretnie produkty, można znaleźć w trakcie składania zamówienia.

I tak dla dostawy:

  • do domu produkt promocyjne będzie nas kosztował 15,90 zł.
  • biura regionalne, w przypadku zakupów grupowych, filii, oddziału – 11, 90 zł.
  • paczkomatu – 13,90 zł.
Dostawa Oriflame

Sprawdź aktualne produkty zamiast opłaty za wysyłkę

Czyli opłaca się składać zamówienia na min. 100 punktów, można też zamiast płacić za dostawę wybrać jeden z produktów promocyjnych, kilka złotych drożej, ale zamiast niczego mamy dla siebie produkt.

Ile trwa czas dostawy zamówienia?

Kurier DHL
Kurier dowozi paczki prosto do domu. Zwykle zamówienie jest dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych. Poczekać nieco dłużej trzeba będzie w okresach świątecznych, szczególnie Świąt Bożego Narodzenia. Losy paczki można śledzić na stronie DHL a numer paczki jest podany po zalogowaniu się na stronie www.oriflame.pl w sekcji Na skróty>Raporty Sprzedażowe>Faktury.

Przesyłka Oriflame

Odbiór w Paczkomacie
Powiadomienie o dostarczeniu zamówienia do Paczkomatu otrzymasz na swój adres email oraz smsem. Zamówienie będzie dostarczone w ciągu 2-3 dni.

Odbiór w Filii
Możesz odebrać wcześniej złożone zamówienie w Filii. Jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 13.00, można je odebrać następnego dnia. Jeżeli złożone jest po godzinie 13.00, należy odebrać je za dwa dni.

Odbiór w Filii w Warszawie:

Odbiór paczki w tym samym dniu po godzinie 14:00 – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 00:00 a 10.00 rano. Odbiór paczki w dniu następnym od godziny 10:00 rano – opcja dotyczy zamówień złożonych w godzinach miedzy 10:01 a 23:59.

Odbiór w Oddziale
Jeżeli złożysz zamówienie w kasie Oddziału Oriflame (Poznań, Katowice), wystarczy, że poczekasz 15 min, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Odbiór w Biurze Regionalnym
Możesz odebrać swoje zamówienie w Biurze Regionalnym, które dostarczane jest zgodnie z harmonogramem dostaw. Każde Biuro ma swój indywidualny harmonogram.

A jak płacić za zakupy w Oriflame możesz dowiedzieć się w poście dotyczącym płatności w Oriflame.

0 comments… add one

Leave a Comment