≡ Menu

Informator Klubu Oriflame dla nowych konsultantów

Oriflame – jak to działa?

Oriflame – jak to działa? post image

Jak działa Oriflame? Na czym polega bycie konsultantką Oriflame? Jakie są korzyści? Jakie są zasady? Jakie są obowiązki konsultantki Oriflame?

Oriflame a Klub Oriflame

Oriflame to szwedzka firma kosmetyczna, choć w swojej ofercie ma również suplementy diety Wellness by Oriflame oraz nie kosmetyczne akcesoria. Kosmetyki Oriflame są produkowane z naturalnych składników a żaden z nich nie jest testowany na zwierzętach.

Produktów Oriflame nie kupisz w żadnym sklepie. Właściwie można je kupić za pośrednictwem konsultantek.

Klub Oriflame daje możliwość zakupu kosmetyków przez internet. Jeśli zarejestrujesz się w Klubie Oriflame, każdy produkt możesz kupić 23% taniej.

Kto może dołączyć do Klubu Oriflame?

 • każda osoba, która chce oszczędzać na własnych zakupach – zamiast kupować u konsultantki, która sprzedaje w cenach katalogowych
 • osoby, które utraciły kontakt ze swoją konsultantką lub nigdy jej nie miały a chcą korzystać z tych produktów
 • osoby, które nie tylko chcą oszczędzać, ale również zarabiać na sprzedaży (dla konsultantek)
 • wszyscy, którzy potrzebują większej ilości pieniędzy i chcą podjąć szerszą współpracę z Oriflame

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, również możesz dołączyć do Klubu Oriflame (oszczędzać na zakupach tylko dla siebie lub zostać konsultantką). Jeśli masz ukończone lat 16, bez problemu możesz zarejestrować się w Oriflame.  W przypadku gdy nie skończyłaś 16 lat, co prawda zarejestrować się osobiście nie możesz, ale możesz poprosić rodzica a jeśli on się zarejestruje, Ty możesz korzystać z jego konta.

Oriflame dla klientek, czyli jak oszczędzać na zakupach

Jeśli nie jesteś zainteresowana sprzedażą kosmetyków, możesz zarejestrować się jako klientka.   Po rejestracji otrzymasz numer i hasło. Dzięki nim zalogujesz się w sklepie internetowym Oriflame. Zakupy robisz wtedy, kiedy chcesz i za ile chcesz.

status-klub-oriflamePo zalogowaniu się zobaczysz swój status w Klubie Oriflame – konsultant. Oriflame tak nazywa wszystkich klubowiczów, bez względu na to, czy zarejestrowali się jako klienci czy konsultanci. Tak więc niczym się nie przejmuj, niech nazywają Cię „konsultantem” a Ty po prosty kupuj dla siebie taniej.

Oriflame dla konsultantek, czyli jak zarabiać na sprzedaży

Najpierw musisz dołączyć do Klubu Oriflame.  Zaraz potem otrzymasz numer i hasło do internetowego sklepu Oriflame.

 1. Następnie zostanie wysłany do Ciebie darmowy papierowy katalog. Możesz też korzystać z katalogu internetowego.
  Oriflame - jak to działa?
 2. Katalog pokazujesz znajomym i polecasz im produkty, które znasz i lubisz
 3. Kiedy Twoi znajomi zapoznają się z katalogiem, zbierasz od nich zamówienia
 4. Składasz zamówienie przez internet, wybierasz dostawę i sposób płatności i umawiasz się ze znajomymi, kiedy mogą odebrać od Ciebie kosmetyki
 5. Dostarczasz do nich produkty i odbierasz pieniądze – zarabiasz na każdym produkcie 20% (jeśli dany produkt w katalogu kosztuje 100 zł., to Ty zarabiasz na nim 20 zł. – 80zł. sama płacisz za ten produkt)
 6. Oriflame słynie z wielu programów sprzedażowych, dzięki którym możesz zyskać wiele cennych nagród

Ze szczegółami i korzyściami jakie Cię czekają zapoznasz się na prezentacji poniżej:

Oriflame jako źródło utrzymania

O ile na sprzedaży można zarobić kilkaset złotych w 3 tygodnie, o tyle zdecydowanie więcej możesz zarobić pracując przez internet.