Praca Oriflame przez internet

Jestem Managerem w Oriflame i aktualnie szukam kilku osób do promowania internetowego sklepu z kosmetykami i suplementami diety. Jednym z obowiązków jest reklama, firma ma własny system szkoleniowy na menadżerow i dyrektorów. Sama decydujesz kiedy chcesz pracować i jak, mile widziane osoby, które maja inne zajęcia. Atrakcyjne zarobki za parę godzin pracy w tygodniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

Jak myślisz, dlaczego konsultanci Oriflame i innych firm kosmetycznych zarabiają tak mało?

Większość konsultantów Oriflame oraz innych firm kosmetycznych – takich jak Avon, Mariza, Mary Kay, FM Group – nastawia się tylko i wyłącznie na sprzedaż kosmetyków wśród swoich znajomych. Zaledwie kilkanaście procent spośród nich jest zadowolona z tego zajęcia, bo żeby zarabiać większe pieniądze, sprzedaż musi być duża.

Co oni tak naprawdę robią?

Niemal wszyscy postępują tak samo, tak jak rysunku niżej:

jak-zarabiac-w-oriflame

Sprzedaż w Oriflame

1. Dostają katalog od Oriflame
2. Pokazują katalog znajomym
3. Zbierają od nich zamówienia
4. Z internetu korzystają tylko po to, aby złożyć zamówienie
4.1 Kontaktują się z klientami i umawiają się na spotkanie
5. Zanoszą kosmetyki znajomym i odbierają pieniądze (zarabiają 23% na każdym produkcie)
6. Jeśli zamówienie było wysokie, otrzymują od Oriflame nagrody

To wszystko?

Tak, większość konsultantów zarabia na prowizji (23%) i ewentualnie dostają nagrody. Nic poza tym. Chcąc zarobić kilkaset złotych i pracując w ten sposób trzeba mieć kilkunastu dobrych lub kilkadziesiąt słabych klientów. Widzisz już, że aby zarobić większe pieniądze, sprzedaż musi być naprawdę duża.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Ci ludzie nie zarabiają pieniędzy, które pozwoliłyby im znacznie podreperować budżet domowy?

 

Dzieje się tak dlatego, ponieważ mało kto wie, że w Oriflame można zarabiać pieniądze inaczej niż poprzez sprzedaż. Jeszcze mniej osób zdaje sobie sprawę, że można do tego wykorzystać internet. Ja sama na początku sprzedawałam samodzielnie kosmetyki i do głowy mi nie przyszło, że można inaczej.

I tak było dopóki nie natknęłam się na Orioffice Group, czyli grupę konsultantów Oriflame, którzy opracowali bardzo skuteczną metodę zarabiania przez internet. Orioffice Group tak jak wszyscy konsultanci również współpracuje z Oriflame, ale korzysta z narzędzi internetowych.

Krótko po tym, jak zaczęłam stosować metody Orioffice Group, okazało się, że znalazłam to, czego od zawsze szukałam – dodatkowego zajęcia, które w pełni mi odpowiada:

  • jest wygodne i przyjemne (za nikim się nie uganiam, w internecie ludzie sami mnie znajdują)
  • pozwala mi zarobić dodatkowe kilkaset złotych co 3 tygodnie
  • mogę poświęcić na nie tyle czasu, ile sama chcę (zazwyczaj kilka godzin w tygodniu)
  • nie wymaga ode mnie opuszczania domu, bo robię to przez internet, więc cały czas mogę być w domu
  • pracuję na własną rękę, ale konsultanci, z którymi współpracuję, zawsze są w stanie mi pomóc
  • nie wymaga żadnych inwestycji ani specjalnych umiejętności (wystarczy podstawowa znajomość internetu a reszty można się dowiedzieć na szkoleniach online)

 Gotowe narzędzia i rozwiązania, ale również praca

canvastips_learnfromthebest

Co prawda system pracy online Orioffice wyręcza mnie w robieniu rzeczy, na których się nie znam (dostałam własną stronę internetową, szkolenia dla nowych osób i wiele innych udogodnień), ale mimo wszystko jest to praca.

Dlatego nie obiecujemy gruszek na wierzbie, nie twierdzimy, że nie trzeba nic robić albo że po miesiącu pracy będziesz miała na koncie tysiące złotych.

Powoli możesz się rozwijać i osiągać swoje cele, ale wymaga to pracy. Wiemy jak i co robić, do Ciebie należy decyzja, czy chcesz tak pracować i musisz podjąć ją sama.

Na dole strony możesz pobrać nasz poradnik, który wyjaśnia wiele rzeczy na temat pracy przez internet.

 Nasi konsultanci o sobie i swojej pracy w Oriflame przez internet

Quote

Cześć! Mam na imię Honorata. Od zawsze czułam, że praca etatowa nie jest dla mnie. Ale żeby się o tym przekonać, musiałam tego doświadczyć na własnej skórze. Przesiedziałam chwilę za tzw. biurkiem i zrozumiałam, że to tylko pozory bezpieczeństwa i stabilizacji.

Pracowałam jako księgowa i na początku bardzo mi się to podobało. Awansowałam, dostałam podwyżkę. Z czasem jednak atmosfera w pracy bardzo się popsuła. Bałam się, że w każdej chwili będę mogła zostać zwolniona. Pracy było coraz więcej a szans na większe zarobki żadnych. Zrozumiałam, że muszę coś zmienić. Życie w ciągłym stresie bez perspektyw na przyszłość sprawiło, że postanowiłam wziąć los w swoje ręce.

Długo szukałam sposobu na niezależność finansową aż poznałam Orioffice. Od tego momentu mam mocne poczucie, że jestem na dobrej drodze. Teraz  zarabiam tyle ile zarabiałam „za biurkiem” ale wiem, że to tylko początek. To co szczególnie cenię w tej pracy to wolność. To ja decyduję ile będę zarabiać i szklany sufit mi grozi. Nikt nie mówi mi co i kiedy mam robić. Nie muszę nikogo prosić o urlop.  Jestem Panią swojego losu.

Cieszę się, że miałam odwagę postawić na Orioffice, gdy inni mi to odradzali.
logo-orioffice2[1]                                      

Honorata, Starszy Manager Oriflame

Quote

Hej, jestem Laura. Mam 20 lat.

Swoją przygodę z Oriflame zaczęłam w ostatniej klasie liceum, tuż przed maturą. Do Oriflame zapisałam się przez Internet – chciałam kupić sobie kilka kosmetyków, a przy okazji zobaczyć, czy mogę sobie w jakiś sposób na tym dorobić. Po kilku dniach przeszukiwania Internetu już mniej więcej wiedziałam o co chodzi, a na pierwszym szkoleniu dostałam bardzo czytelną informację – ja też mogę to zrobić!

Oprócz pieniędzy i świetnych kosmetyków, Oriflame dało mi szansę poznania świetnych ludzi, bycia na genialnych imprezach i szkoleniach a przede wszystkim nauczyłam się jak rozmawiać z obcymi ludźmi i stałam się dużo pewniejsza siebie.
logo-orioffice2[1]

 

Laura, Manager Oriflame

Quote

Cześć, mam na imię Artur. Mieszkam w niewielkiej miejscowości w woj. mazowieckim.

Co prawda mam pracę, ale nie jest to ani praca moich marzeń ani pieniądze nie są powalające. Na szczęście pracuję w trybie 12 godzin pracy i 12 godzin wolnego, więc mam trochę czasu, żeby zając się czymś dodatkowo.

Lubię internet i tam właśnie natknąłem się na propozycję pracy metodą grupy konsultantów Orioffice. Na początku byłem trochę sceptyczny, ale przede wszystkim wyobrażałem sobie, że muszę się do takiej pracy przez internet solidnie przygotować i wiele nauczyć. W końcu nie jestem alfą i omegą.

Bardzo się myliłem :-) Nie musiałem sam robić żadnej strony, nie musiałem też wymyślać jakich narzędzi i sposobów mam użyć, żeby moja praca przyniosła oczekiwane efekty. Orioffice dało mi wszystko: i narzędzia i sprawdzone działania, które są bardzo proste i prowadzą do celu.

W tej chwili pieniądze, które dodatkowo zarabiam współpracując z Orioffice, stanowią 1/3 mojej pensji, więc myślę, że jest naprawdę w porządku. A będzie jeszcze lepiej :-) Już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań i szkoleń online, na których dowiem się, co jeszcze mogę zrobić, żeby móc wreszcie spać spokojnie i nie martwić się o pieniądze.

logo-orioffice2[1]

 

Artur, Manager Oriflame