≡ Menu

Przykład posta recenzującego

Nie śmiejcie się ze mnie, ale do tej pory nie miałam możliwości poznać kosmetyków od Oriflame. Może dla niektórych będzie to dziw nad dziwy, lecz niestety w swych stronach nie mam konsultantki tej firmy. Pani Honorata z Orioffice.pl , umożliwiła mi rozeznanie w temacie i podesłała między innymi ten krem do rąk.

ORIFLAME, KREM DO RĄK SILK BEAUTY
Od producenta:
Podaruj dłoniom uczucie cudownej gładkości. Nowy krem z proteinami jedwabiu i przeciwutleniającym ekstraktem z orchidei doskonale zmiękcza i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i zmysłowo pachnącą.

Skład:

 
Pojemność: 150 ml
Cena: ok. 14 zł

Moja opinia:

Krem mieści się w smukłej, miękkiej tubce w kolorze lekko różowym. Z opakowania wyciśniemy kosmetyk z łatwością aż do dna. Myślę, że resztki nie sprawią większego problemu, chociaż do tego momentu jeszcze mam daleko. Z kremu nadal korzystam, ponieważ te 150 ml nie tak szybko można wykończyć 🙂 Rozsmarowywanie i wchłanianie nie daje kiepskiego wrażenia, ponieważ obydwa procesy można przeprowadzić sprawnie. Bez lepkiej, tłustej, nieprzyjemnej warstwy na skórze – to lubimy ! Krem chyba nie znudzi mi się pod względem zapachowym. Aromat pudrowy, kwiatowy, delikatny, a już z pewnością niedrażniący sprawia, iż w kosmetyku można się zakochać. Pozytyw tkwi również w trwałości tego zapachu, który faktycznie zadziwia i przekonuje do siebie już całkowicie. Krem jak dla mnie odpowiednio nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Systematyczne stosowanie daje mocno widoczne efekty. Odpowiednio gęsta faktura idzie w parze z akuratną wydajnością kosmetyku. Pierwsze spotkanie z Oriflame odbieram więc jak najbardziej pozytywnie:)

 

Ty też możesz dostać za darmo do testów kosmetyki Oriflame

Jeśli prowadzisz bloga, Ty też możesz przetestować produkty Oriflame. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Klubie Oriflame – tutaj >>>. A wtedy odezwie się do Ciebie Pan Artur i ustalicie co i jak 🙂

Po więcej informacji na temat firmy Oriflame i możliwości zostania konsultantką odsyłam do Orioffice.pl 
0 comments… add one

Leave a Comment